SVEIKATOS VALANDĖLĖ  SVOGŪNAS – MANO DRAUGAS

       Vasario mėnesį, sveikatos valandėlių metu, vyresnių grupių vaikai dalyvavo teoriniuose – praktiniuose užsiėmimuose Svogūnas – mano draugas!". Veiklos metu vaikai sužinojo kokia naudinga daržovė – svogūnas. Susipažino su rūšimis, lygino jas žiūrėdami, liesdami, uostydami, ragaudami.

Praktinė užduotis – svogūno daiginimas. 

Linksmoji dalis – animacinio filmuko Čipolinas" peržiūra. 

Veiklą vedė neformaliojo švietimo pedagogė Rima Kubilienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Edita Juodienė

Nuotraukos 567 (1) 4

23

57

68

 

UŽGAVĖNĖS „ŽIEMA, ŠTIŠ IŠ KIEMO“

2016-02-09

Žiema, žiema bėk iš kiemo…Taip skanduodami vaikai ir auklėtojos susirinko Užgavėnių kaukėmis ir riestainiais papuoštoje aikštelėje. Čia juos pasitiko šiaudinė Morė ir besiginčijantys Lašininis ir Kanapinis.

Šventės dalyviai žiemą vijo stipriai trepsėdami, ratelius sukdami, garsiai Užgavėnių dainas giedodami, smagiai ir triukšmingai žaisdami, kad tik žiema nusigąstų ir  pažadintume iš miego šalčio sukaustytą žemę, suteikiant jai derlingumo galią. Lašininio ir Kanapinio kovos rezultatai nusprendė ir Morės likimą. Ją atėjo laikas supleškinti..  Juk pavasarį prisišaukti reikia! Ir nesvarbu koks oras, svarbu kokia nuotaika.

                                                 OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

                              OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

                              OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                                               OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

KŪRYBINIŲ DARBŲ  PARODA „MANO GRAŽIAUSIA KALĖDINĖ EGLUTĖ“

Artėjančios Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės  įkvėpė darželio bendruomenę sukurti puošnias kalėdines eglutes. Kūrybiniame procese dalyvavo visi vaikai, pedagogai, tėvai.

 Dėkojame tėveliams aktyviai dalyvavusiems parodoje.  

 IMG_3670IMG_3667

IMG_3665IMG_3664

IMG_3663IMG_3662

IMG_3660IMG_3657

IMG_3656IMG_3666

 

 

                          EDUKACINIS RENGINYS „A-A-A PUPA“, SKIRTAS SENJORŲ METAMS PAMINĖTI

2015-11-11

Lapkričio 11 d. grupių „Varpelis“, „Bitutė“, „Dobiliukas“, „Boružėlė“ ugdytiniai, pedagogai, senjorai, tėveliai bei lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ugdytiniai, pedagogai rinkosi į salę dainuoti lopšines.
Seniau kiekviena mamytė vos gimusį kūdikį panardindavo į tautosakos pasaulį: dainuodavo lopšines, žaisdavo katutes, žaidimus, sekė pasakas. Su liaudies muzika siejama viskas, kas žmogui gražiausia.
Renginio metu vaikai dainavo su mamytėmis, močiutėmis lopšines, niūniavo lėlėms, perteikė, kas pasaulyje geriausia, kas pasaulyje mieliausia, ką mes mylime labiausiai. Lopšinė, tai tarsi širdies daina. Ją dainuodami išliejame savo jausmus, svajones, rūpesčius.
Ačiū močiutėms, mamoms, kurios dainuodamos atskleidė, kokios svarbios vaikui yra lopšinės, kad tai vienas iš būdų bendrauti su mažyliu, rodyti jam dėmesį, meilę.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA