🚶♀️🚶♂️➡️Visi žinome, kad pietų pertraukėlę galime praleisti prasmingai, todėl ir šį kartą lopšelio – darželio „Linelis“ bendruomenė susibūrė kartu ir surengė šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimą🚶♀️➡️🚶♂️➡️. Visi smagiai pasimankštinome su lazdomis, pasivaikščiojome gryname ore🌳, o sugrįžę į kupolą kartu mėgavomės arbata ir sausainiais☕️🍪.
Tokios aktyvios veiklos ne tik stiprina sveikatą💪, gerina savijautą ir skatina daugiau judėti, bet ir primena, kaip svarbu rūpintis savo fiziniu aktyvumu kasdienybėje❤️. Judėjimas suteikia energijos, gerina nuotaiką, o bendros veiklos stiprina bendruomeniškumą, draugystę ir vienybės jausmą.
Smagu būti kartu, aktyviai leisti laiką ir kurti gražias bendrystės akimirkas!💛











