Menu Close

Šiaurietiškas ėjimas – smagi mankšta visam kūnui!

Šią savaitę „Saulutės“ ir „Pienės“ grupių vaikai kartu su visuomenės sveikatos specialiste išbandė smagią veiklą – šiaurietišką ėjimą. Vaikai įgūdžius tobulino ne tik sporto salėje, bet ir lauke, aktyviai judėdami gryname ore.
Šiaurietiškas ėjimas stiprina viso kūno raumenis, gerina laikyseną, koordinaciją ir ištvermę. Taip pat ši veikla skatina fizinį aktyvumą, buvimą gryname ore ir gerą nuotaiką.

Skip to content