1,2 % parama darželiui

Gerb. tėveliai/globėjai ir visi bendruomenės nariai,

 

        Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio paramą Klaipėdos lopšeliui-darželiui „Linelis“ už 2021 metus.

       Jūsų paramos dėka galime puoselėti ir gražinti lopšelio-darželio aplinką, kurti saugias, patrauklias edukacines erdves.

       Už 2021 metus lopšeliui-darželiui „Linelis“ pravesta 266,26 Eur parama. Šiuo metu esame sukaupę 2097 Eur jūsų skirtos paramos, už kurią planuojame atnaujinti lauko ir vidaus erdves, kuriomis galės naudotis visi įstaigą lankantys vaikai. Kviečiame ir 2023 metais nelikti abejingais ir skirti 1,2% GPM mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigai.

      Atkreipiame dėmesį, kad skiriami 1,2% nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Kviečiame pasinaudoti teise spręsti, kur keliaus dalelė Jūsų sumokėtų mokesčių ir kartu prisidėti prie lopšelio-darželio „Linelis“ ugdymo sąlygų gerinimo.

        Informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms (FR0512 forma) pateikimo tvarka. Nuo 2022 m. sausio 1 d. (skiriant pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius mokestinius laikotarpius) mokesčių administratorius priims ir nagrinės tik elektroniniu būdu per EDS pateiktus prašymus. Paruošėme instrukciją, kaip Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams (FR0512) pateikti elektroniniu būdu.

Instrukcija

       Deklaracijų teikimas šiais metais vyks iki 2023 m. gegužės 1 d.
Jei turite pasiūlymų, pastabų ar klausimų, prašome kreiptis el. paštu dlinelis@gmail.com