Menu Close

PAŽINTINIS – KŪRYBINIS PLENERAS SĄJŪDŽIO PARKE ,,PAVASARIO ŽINGSNIAI“

Gegužės 18 d., grupės ,,Saulutė“ vaikai, kartu su neformaliojo švietimo dailės mokytoja bei grupės mokytojomis, keliavo į Sąjūdžio parką susitikti su socialiniais partneriais –  ,,Du gaideliai“ ugdytiniais ir mokytojomis. Vaikai vieni kitus pasveikino skambia dainele, nuoširdžiu eilėraščiu apie šeimą, gražiais palinkėjimais. Mokytoja Jelena pasiūlė mažiesiems gamtos objektus apžiūrėti per padidinamąjį stiklą. Įsimintiniausius vaizdus vaikai kreidelėmis piešė ant asfalto. Vėliausiai iš gamtinės medžiagos kūrėme paveikslą. Prisilakstę po pievą, prisiskynę pienių, sukūrę paveikslą iš gėlių, atsisveikinome su savo draugais ir nutarėme, kad kitais metais vėl susitiksime! 

Skip to content