Gegužės 21 d. Klaipėdos lopšelio – darželio „Linelis“ ugdytiniai bei pedagogai prisijungė prie Sveikatos ir sporto šventės prie jūros „Su vaikyste ant bangos“. Šventę organizavo Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro koordinuojamas ikimokyklinio ugdymo neformaliojo švietimo (fizinio ugdymo) mokytojų metodinis būrelis.
Šventės tikslas – per aktyvias ir žaismingas veiklas gryname ore ugdyti vaikų fizinį aktyvumą, sveikos gyvensenos įgūdžius ir socialinės atsakomybės nuostatas, puoselėjant bendruomenišką bei pagarbią Klaipėdos miesto kultūrą.
Sveikatos ir sporto šventė prie jūros – „Su vaikyste ant bangos“!




















