Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė |
Pareigos |
1. | Irina Žukovskaja | pirmininkė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
2. | Ilona Urusovienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
3. | Irina Blažaitienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
4. | Dalia Sakalauskienė | narė, direktoriaus pavaduotoja |
5. | Ina Jefimova | narė, auklėtojo padėjėja |
6. | Sandra Čėsnienė | narė, virėja |
7. | Aleksandra Pilščikova | narė, tėvų atstovė |
8. | Alina Barborinienė | narė, tėvų atstovė |
DARBO TARYBA
Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė |
Pareigos |
1. | Irina Žukovskaja | pirmininkė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
2. | Irina Blažaitienė | sekretorė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
3. | Sandra Česnienė |
narė, virėja |
Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė |
Pareigos |
1. | Laima Rimkienė | pirmininkė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
2. | Jolanta Baltrukaitienė | sekretorė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
3. | Danguolė Milkevičienė | pirmininko pavaduotoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
4. | Loreta Vitkauskienė | narė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti įstaigos vadovo funkcijas |
5. | Galina Novickaja | narė, meninio ugdymo mokytoja |
6. | Natalja Kiseliovienė | narė, neformaliojo ugdymo (kūno k.) mokytoja |
7. | Jolanta Lasauskienė | narė, neformaliojo ugdymo (dailės) mokytoja |
8. | Violeta Zmitrienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
9. | Irina Žukovskaja | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
10. | Rima Bujė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
11. | Aušra Globienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
12. | Irina Vasiljeva | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
13. | Brigita Budreckytė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
15. | Oksana Būtienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
18. | Ilona Vojušina | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
19. | Irina Blažaitienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
20. | Irena Ruškienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
21. | Aušra Liutkienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
22. | Ilona Urusovienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
23. | Jekaterina Sereda | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
24. | Danguolė Mažonienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
25. | Lina Nagienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
26. | Rima Kaušakienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
27. | Danguolė Mažonienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
28. | Dovilė Šimkutė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
29. | Lina Savickienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
30. | Marija Šmyriova | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė |
Pareigos |
1. | Irina Blažaitienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
2. | Oksana Būtienė | pirmininko pavaduotoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
3. | Danguolė Milkevičienė | sekretorė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
4. | Ilona Urusovienė | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
5. | Irena Ruškienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
6. | Irina Žukovskaja | narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
7. | Irina Blažaitienė |
narė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja |
8. | Laima Rimkienė | narė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja |
9. | Natalja Kiseliovienė | narė, neformaliojo ugdymo (kūno k.) mokytoja |
Eil.
Nr. |
Vardas, pavardė |
Pareigos |
1. | Irina Žukovskaja | priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė |
2. | Irina Blažaitienė | priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė |
3. | Sandra Česnienė | virėja, narė |
Atnaujinta: 2024-02-29